Termíny utkání

02.03.2009 22:23
Datum den výkop domácí hosté místo konání
 
29.3. Ne 13:00 Prague Panthers Budweis Hellboys SK Kostelec, Sportovní, Kostelec nad Černými lesy 
 
4.4. So 14:00 Havířov Devils Příbram Bobcats Hřiště RC Havířov, Astronautů, Havířov 
4.4. So 19:00 Brno Alligators Prague Panthers TJ Tatran Brno Bohunice, Neužilova, Brno 
5.4. Ne 14:00 Pilsen Patriots Liberec Highlanders 33. základní škola, Terezie Brzkové 31, Plzeň 
5.4. Ne 14:00 Budweis Hellboys Prague Lions Sokolský ostrov, České Budějovice 
 
11.4. So 14:00 Havířov Devils Prague Lions Hřiště RC Havířov, Astronautů, Havířov 
11.4. So 14:00 Brno Alligators Liberec Highlanders TJ Tatran Brno Bohunice, Neužilova, Brno 
12.4. Ne 14:00 Příbram Bobcats Pilsen Patriots Atletický stadion Fialka, Brodská, Příbram 7 
 
18.4. So 14:00 Pilsen Patriots Brno Alligators 33. základní škola, Terezie Brzkové 31, Plzeň 
18.4. So 14:00 Budweis Hellboys Havířov Devils Sokolský ostrov, České Budějovice 
19.4. Ne 14:00 Prague Lions Liberec Highlanders Stadion Univerzity Karlovy, Bruslařská, Praha 10  
19.4. Ne 14:00 Příbram Bobcats Prague Panthers Atletický stadion Fialka, Brodská, Příbram 7 
 
25.4. So 14:00 Brno Alligators Budweis Hellboys TJ Tatran Brno Bohunice, Neužilova, Brno 
25.4. So 14:00 Havířov Devils Prague Panthers Hřiště RC Havířov, Astronautů, Havířov 
26.4. Ne 14:00 Liberec Highlanders Příbram Bobcats TJ Sokol Doubí, Mařanova, Liberec 25 - Doubí 
26.4. Ne 14:00 Pilsen Patriots Prague Lions 33. základní škola, Terezie Brzkové 31, Plzeň 
 
8.5. 14:00 Prague Lions Brno Alligators Stadion Univerzity Karlovy, Bruslařská, Praha 10  
9.5. So 14:00 Prague Panthers Liberec Highlanders Atletický stadion Slavie, Vladivostocká, Praha 10 
9.5. So 14:00 Havířov Devils Pilsen Patriots Hřiště RC Havířov, Astronautů, Havířov 
10.5. Ne 14:00 Budweis Hellboys Příbram Bobcats Sokolský ostrov, České Budějovice 
 
23.5. So 14:00 Liberec Highlanders Havířov Devils TJ Lokomotiva Trutnov, Na Lukách, Trutnov 1 
23.5. So 14:00 Příbram Bobcats Brno Alligators Atletický stadion Fialka, Brodská, Příbram 7 
24.5. Ne 14:00 Prague Lions Prague Panthers Stadion Univerzity Karlovy, Bruslařská, Praha 10  
24.5. Ne 14:00 Pilsen Patriots Budweis Hellboys 33. základní škola, Terezie Brzkové 31, Plzeň 
 
30.5. So 14:00 Brno Alligators Havířov Devils TJ Tatran Brno Bohunice, Neužilova, Brno 
30.5. So 14:00 Prague Panthers Pilsen Patriots Atletický stadion Slavie, Vladivostocká, Praha 10 
31.5. Ne 14:00 Liberec Highlanders Budweis Hellboys TJ Sokol Doubí, Mařanova, Liberec 25 - Doubí 
31.5. Ne 14:00 Příbram Bobcats Prague Lions Atletický stadion Fialka, Brodská, Příbram 7 
 
13.6. So 14:00 Nasazený tým #3 Nasazený tým #6 Hřiště nasazeného týmu #3 
14.6. Ne 14:00 Nasazený tým #4 Nasazený tým #5 Hřiště nasazeného týmu #4 
 
20.6. So 14:00 Nasazený tým #1 #4 nebo #5 nebo #6 Hřiště nasazeného týmu #1 
21.6. Ne 14:00 Nasazený tým #2 #3 nebo #4 nebo #5 Hřiště nasazeného týmu #2 
 
27.6. So 14:00 vítěz semifinále vítěz semifinále Stadion FC Viktoria Plzeň, Štruncovy sady, Plzeň 

 

Tak tady jsou všechny termíny letošní ČLAF tak doufam že budete jezdit fandit!!!

Vyhledávání

Anketa

Kdo je lepší?

Peyton Manning (105)
66%

Eli Manning (53)
34%

Celkový počet hlasů: 158

Anketa

Který tým je lepší?

Brno Alligators (97)
62%

Havířov Devils (60)
38%

Celkový počet hlasů: 157